راه اندازي ژنراتور

راه اندازي ژنراتور

راه اندازي ژنراتور 512 512 نامدار جنراتور

راه اندازي ژنراتور

اگر به منظور نیاز شهرک یا کارگاه یا هر مکان دیگری خرید دیزل ژنراتور انجام دادید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید زیرا این وسیله در عین قدرت و استحکامی که دارد بسیار حساس است و از سوی دیگر تعمیر دیزل ژنراتور کار هر کسی نیست. اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور هستید نامدار ژنراتور را فراموش نکنید. این مجموعه عرضه کننده ی انواع خدمات فروش خرید و تعمیر دیزل ژنراتور را انجام می دهد. بعد از خرید دیزل ژنراتور راه اندازي این وسیله خیلی مهم است که چند نکته در این مورد بیان می کنیم.

1- روغن موتور

کاتولوگ را مطالعه کنید مقدار مشخص شده اي از روغن را كه در کاتولوگ هر موتور قيد شده است به داخل موتور كه شامل كارتر و فيلتر روغن است بريزيد اگر فيلتر هوا روغني بود تا علامت مشخص شده روغن بريزيد.
همانطور که می دانید روغن اوليه جهت آب بندي در كارخانه ريخته مي شود كه اين روغن از خوردگي و استهلاک ناخواسته جلوگيري مي كند و از رسوبات كربن در شيار رينگ ها جلوگيري مي نمايد.

2- مايع خنك كاري

در طول فصل گرما يا مناطقي كه ضديخ استفاده نمي شود و فقط از آب خالص استفاده مي شود از افزودني هاي مخصوص به مقدار 1% استفاده کنيد و نيز در فصل سرما از ضديخ هاي استاندارد كه از پايه اتيلن گليكول هستند استفاده نماييد.
هنگام پر كردن سيستم خنك كاري از صافي جهت جلوگيري از نفوذ كثافات و مواد خارجي به داخل موتور استفاده كنيد. سيستم را هوا گيري کرده تا مايع عاري ازحباب شود بعد از پر كردن سيستم خنک كننده موتور را با سرعت متوسط براي ده دقيقه روشن كنيد سپس آب را چک كرده و در صورت لزوم مايع خنک كاري اضافه نماييد اگر بخاري به سيستم وصل است كليه شيرهاي آن را باز كنيد.

3- سوخت

به صورت فصلي از سوخت زمستاني يا تابستاني استفاده نماييد اگر از بشكه يا حلبي سوخت گيري مي كنيد موارد ايمني را رعايت كنيد. جهت اطمینان از تميز بودن سوخت از قيف صافي دار استفاده كنيد.

تمـــــاس بــــا مــــــــــا

آدرس دفتر تهران : خیابان گارگر- پایین تر از چهارراه لشگر – خیابان آقا بالا زاده – پلاک 33

آدرس کارگاه تهران : جاده قدیم ساوه – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان هفدهم – خیابان پولاد – خیابان دوم آهنگران – پلاک 8

تلفن دفتر :  02155411898  تلفن کارگاه : 02155256840 – 02155270395

موبایل : 09121755054  –  09121092972  – 09123909743

درباره نـــامدار ژنراتـــور

مجموعه بزرگ نامدار ژنراتور ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتورهای با کیفیت، لوازم مربوطه و مولدهای برق و…

اجاره و عرضه دیزل ژنراتور هـای بـا کیـفیــت و از برنــدهای مطــرح و شناختـه شده دنیا.

نو و آکبند، اورجینال | کم کارکرد | اجاره | فروش | مشاوره