ژنراتور سایلنت

ژنراتور سایلنت

ژنراتور سایلنت 1170 750 نامدار جنراتور

ژنراتور سایلنت

در برخی از اماکن لازم است که از ایجاد سرو صدا جلوگیری شود. بیمارستان ها، ادارات و سازمان ها، بانک ها و و مرکز شهر از جمله مکان هایی هستند که باید از آلودگی صوتی در امان باشند.

در این اماکن در صورت استفاده از دیزل ژنراتور، به ژنراتوری نیاز خواهد بود که تولید صدای پایینی داشته باشد. برای کاهش صدای تولیدی توسط دیزل ژنراتورها از کانوپی سایلنت استفاده می شود که مانع از خروج صدای تولیدی توسط ژنراتور و منجر به جلوگیری از آلودگی صوتی می گردد. کانوپی سایلنت یک اتاقک است که معمولا از جنس فلز و کامپوزیت می باشد، این اتاقک کلیه قسمت های ژنراتور را در برگرفته است. در نتیجه به دیزل ژنراتوری که در آن از کانوپی سایلنت استفاده شده است، ژنراتور سایلنت می گویند.

بنابراین در در هنگام اجاره دیزل ژنراتور ، یک ژنراتور سایلنت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

کانوپی سایلنت علاوه بر جلوگیری از ایجاد صدا فواید دیگری را نیز در برخواهد داشت. این اتاقک ها از دیزل ژنراتور در برابر شرایط آب و هوایی نامطلوب محافظت می کند، محافظ خوبی در برابر رطوبت و همچنین گرد و غبار خواهد بود و محافظ خوبی نیز در درجه حرارت بالا می باشد.

در خرید دیزل ژنراتور کاهش میزان صدا از اهمیت برخوردار است. کانوپی سایلنت در دیزل ژنراتور برای ایجاد عملکرد بهتر باید دارای عایق های جاذب باکیفیت در داخل خود باشد. از عایق های صاف و عایق های شبیه به شانه تخم مرغ به این منظور استفاده می شود که آن هایی که به شانه تخم مرغ شباهت دارند، در برابر حرارت دارای مقاومت بالا می باشند.

داکت های ورودی هوا نیز امواج صوتی را به قسمت پشتی خود هدایت می کنند، امواج با عایق صدا برخورد کرده و در آن جا دوباره جذب می گردند.

بنابراین در اماکنی که در آن ها به ایجاد آرامش نیاز باشد، بهتر است که از ژنراتور سایلنت استفاده شود.

نامدار ژنراتور ارائه دهنده انواع ژنراتورهای با برندهای متنوع می باشد، برای خرید دیزل ژنراتور و همچنین اجاره دیزل ژنراتور می توانید با نامدار ژنراتور تماس بگیرید.

تمـــــاس بــــا مــــــــــا

آدرس دفتر تهران : خیابان گارگر- پایین تر از چهارراه لشگر – خیابان آقا بالا زاده – پلاک 33

آدرس کارگاه تهران : جاده قدیم ساوه – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان هفدهم – خیابان پولاد – خیابان دوم آهنگران – پلاک 8

تلفن دفتر :  02155411898  تلفن کارگاه : 02155256840 – 02155270395

موبایل : 09121755054  –  09121092972  – 09123909743

درباره نـــامدار ژنراتـــور

مجموعه بزرگ نامدار ژنراتور ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتورهای با کیفیت، لوازم مربوطه و مولدهای برق و…

اجاره و عرضه دیزل ژنراتور هـای بـا کیـفیــت و از برنــدهای مطــرح و شناختـه شده دنیا.

نو و آکبند، اورجینال | کم کارکرد | اجاره | فروش | مشاوره